O nas...

Projekt DoradcaZawodu.pl to inicjatywa dwóch niezależnych firm z branży konsultingu personalnego i psychologicznego. Są to spółka Kapitał Kariery z Wrocławia oraz IMT - Instytut Monitorowania Talentów z siedzibą w Poznaniu.
Zajmujemy się diagnozą i monitorowaniem talentów:
Nasza wizja i misja wyrasta z nowoczesnych koncepcji doradztwa zawodowego, które jest doradztwem kariery. W naszym rozumieniu każdy młody człowiek dojrzewa do tego, aby aktywnie inwestować swój swoje talenty, to jest swój "kapitał kariery", na rynku pracy. Jest to rynek trudny, a więc i decyzje zawodowe są coraz trudniejsze.

Jesteśmy ekspertami od wyborów i decyzji zawodowych:

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wybiera się zawód i planuje karierę. Pomnażamy kapitał kariery osób, zespołów i instytucji. Służymy każdemu w karierze zawodowej. Odkrywamy i pomnażamy talenty indywidualnie, w szkole i w organizacji. Wspieramy szkoły i doradców zawodowych w sprawczym, twórczym i odpowiedzialnym rozwijaniu kompetencji zawodowych młodzieży.
Naszym produktem jest specjalistyczna diagnoza, prognoza i porada zawodowa. Diagnozujemy dążenia i skłonności zawodowe. Prognozujemy szanse kariery na rynku pracy. Radzimy jak pracować nad temperamentem i charakterem zawodowym. Mierzymy i rozwijamy kompetencje pracowników w firmie.

Znamy się na rozwoju kompetencji zawodowych:

Od wielu lat specjalizujemy się w diagnozie temperamentu, charakteru i skłonności zawodowych. Posiadamy wyłączną licencję w Polsce na adaptację Testu Obrazkowego Zawodów Martina Achtnicha. Szkolimy doradców zawodowych w całej Polsce, dysponując siecią paruset wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują metodą BBT M. Achtnicha.

Ponadto:

Łączymy doświadczenie eksperckie z wykorzystaniem Internetu i nowoczesnych narzędzi do przetwarzania informacji. Każda wydana przez nas ekspertyza jest tworzona przez akredytowanego eksperta. Jeśli potrzeba nasi Klienci mają możliwość skontaktowania się "na żywo" z doradcą zawodowym, który przygotował dla nich opinię (ekspertyzę).

Powrót